FOTOGRAFIA SPORTOWA

 

 

„Dobre zdjęcie, to wiedzieć gdzie się ustawić.” 

Ansel Adams


Prowadzisz klub sportowy? Organizujesz wydarzenie sportowe? Zarządzasz obiektem sportowym? A może jesteś mecenasem lub sponsorem sportu? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „tak” to doskonale zdajesz sobie sprawę, że wykonanie dobrych zdjęć sportowych nie jest sprawą łatwą. Tutaj faktycznie obok doświadczenia liczy się również profesjonalne zaplecze sprzętowe. Jednak dzięki tego typu zdjęciom masz pewność, że zostaniesz poważnie potraktowany, a Twoja impreza czy klub będą docenione pod względem organizacyjnym.

Odezwij się do mnie i napisz jakiego typu zdjęć sportowych potrzebujesz. Będziemy mieli okazję porozmawiać i wspólnie ustalić plan działania!

SESJE SPORTOWE

 

 

Portret nie powstaje w aparacie, ale po obu jego stronach.”

Edward Steichen

Wizerunek sportowca to nie tylko wyniki. Zapewne wiele razy spotkałeś się z prośbą o Twoje zdjęcie. Pewnie najprzyjemniejsze są te prośby od fanów, o takie wydrukowane zdjęcie z autografem. Życzę Ci takich próśb jak najwięcej. Jednak doskonale wiem, że równie często potrzebujesz zdjęć dla przedstawicieli mediów, sponsorów, organizatorów wydarzeń. Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwoli Ci odpowiadać na takie wiadomości i wysyłać zdjęcia obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Ponadto będziesz mógł zaprezentować je na swojej stronie internetowej oraz w social mediach. Zrealizuje dla Ciebie stylizowaną sesję zdjęciową lub tak zwane zdjęcia sylwetki do wykorzystania w licznych grafikach promocyjnych. Możemy również wspólnie przygotować sesję zdjęciową na potrzeby sponsorskie.

Odezwij się do mnie i napisz czy jesteś sportowcem indywidualnym czy przedstawicielem drużyny. Pomyślimy jakiego typu sesja zdjęciowa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.