FOTOGRAFIA DLA BIZNESU

 

 

„Jeśli zobaczysz coś co cię poruszy, a następnie złapiesz to na zdjęciu, to zwyczajnie zatrzymasz ten moment na wieki.” 

Linda McCartney


Prowadzisz firmę i organizujesz ciekawe wydarzenie? Pochwal się tym!
Dobre, profesjonalne zdjęcia z firmowych wydarzeń pomagają wzmocnić zaufanie do firmy oraz zwiększyć zaangażowanie klientów. Mogą posłużyć też jako świetne narzędzia marketingowe. Pamiętaj, obraz mówi więcej niż tysiąc słów, a ludzie są wzrokowcami. Dlatego jednym z najlepszych sposobów, aby dać się lepiej poznać jest zwiększenie komunikacji swojej marki poprzez publikację dobrych i profesjonalnych zdjęć.

Napisz do mnie i daj znać jakiego typu wydarzenie planujesz. Pomogę Ci w opracowaniu wspólnej wizji oraz obsłudze fotograficznej wydarzenia.

SESJE WIZERUNKOWE

 

 

Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę, a koszulę fotografowanej osoby.”

Henri Cartier-Bresson


Czy zakładając firmę zadbałeś o stworzenie swojej strony internetowej albo zamówiłeś klasyczne wizytówki? A może jedno i drugie? Jeśli tak to świetna decyzja. W końcu wizytówki, zarówno te papierowe jak i te online, świadczą o Twojej firmie i budują pierwsze wrażenie. Ale zarówno w materiałach drukowanych i tych umieszczanych w sieci istotne są również zdjęcia. Zdjęcia, które stają się Twoją wizytówką. Zadbaj o nie, aby móc zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Sesje portretowe to najlepszy sposób na przedstawienie siebie jako prowadzącego biznes oraz zaprezentowanie swojego zespołu. Wiele osób powtarza, że biznes „robi” z ludźmi. Dlatego warto przedstawić się potencjalnym klientom i współpracownikom już podczas ich pierwszych kontaktów z naszą firmą. Oferuje biznesowe sesje fotograficzne oraz sesje portretowe, dzięki którym powstaną zdjęcia do wykorzystania w social mediach, na stronie internetowej oraz w materiałach drukowanych. Realizacja sesji to nie koszty, to inwestycja, która z pewnością zaowocuje w budowaniu Twojego wizerunku jako profesjonalisty.

Napisz do mnie i daj znać jakiego typu biznes prowadzisz. Pozwól, że wspólnie zastanowimy się jak przygotować świetne zdjęcia portretowe dla Ciebie.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

 

 

Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”

Ansel Adams

 

Słyszałeś, że jemy oczami? Tak, to prawda. Ale nie tylko jemy, na większość naszych decyzji zakupowych wpływają odczucia estetyczne. Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep internetowy czy stacjonarny to profesjonalnie wykonane zdjęcia produktowe pomogą Ci sprzedawać. Pamiętaj, że klienci wyczuwają fałsz. Nie chcą oglądać zdjęć kolejnych stockowych podobnych produktów. Chcą zobaczyć Twój produkt. Twój produkt w dobrym ujęciu.

Napisz do mnie i daj znać jakie produkty posiadasz. Wspólnie pomyślimy jak najlepiej je zaprezentować oraz jakiego typu zdjęcia produktowe będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.